Clicky

BF
DE

PARACETAMOL LIVSANE 500MG Potahovaná tableta 20

Levně PARACETAMOL LIVSANE 500MG Potahovaná tableta 20

PARACETAMOL LIVSANE 500MG Potahovaná tableta 20

50 Kč

PARACETAMOL LIVSANE 500MG Potahovaná tableta 20 je v e-shopu Rohlik.cz v kategorii bolest těla za cenu 50 Kč. Všechny bolest těla koupíte online v internetovém obchodě Rohlik.cz, kde máme další zboží od značky Livsane.

Kategorie: Bolest těla
Značka:Livsane

Přípravek Paracetamol LIVSANE obsahuje léčivou látku paracetamol, která patří do skupiny léčiv zvaných analgetika (léky tlumící bolest). Používá ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti (jako je bolest hlavy, zubů, bolest při menstruaci, bolest svalů a kloubů při chřipce a nachlazení) a/nebo ke snížení horečky. Přípravek mohou užívat dospělí, dospívající a děti s hmotností vyšší než 22 kg (od 6 let). Pokud bolest přetrvává déle než 5 dní nebo horečka trvá déle než 3 dny nebo se zhoršuje nebo se objeví jiné příznaky, ukončete léčbu a poraďte se s lékařem. Balení obsahuje 20 potahovaných tablet.

Obchod Rohlik
Kategorie Bolest těla
Značka Livsane